Gmina Oświęcim

Pn Wt Sr Cz Pt Sb N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31Dzień Edukacji Narodowej - Dzień Nauczyciela

Obchodzimy dziś Dzień Edukacji Narodowej. Święto - jak żadne inne - doceniające Wasz trud i wysiłek włożony w edukację dzieci i młodzieży ...

 

 

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele,

 

 

 

Obchodzimy dziś Dzień Edukacji Narodowej. Święto - jak żadne inne - doceniające Wasz trud i wysiłek włożony w edukację dzieci i młodzieży.

 

Nie jest łatwo przekazać podziękowania, które wyraziłyby wdzięczność za cierpliwość, życzliwość i zaangażowanie w przekazywaniu niezbędnej wiedzy oraz kształtowania  osobowości młodego człowieka.

 

Jak wszyscy wiemy, zawód nauczyciela wymaga dużej wytrwałości w zmaganiu się z codziennymi problemami. Edukacja młodych pokoleń jest rzeczą jedną z najważniejszych, ponieważ dobrze wykształcona i wychowana młodzież stanowi o wartości każdej lokalnej społeczności i jest jej nadzieją na lepsze jutro.

 

Jednym z priorytetów samorządu, którym kieruje  jest stworzenie jak najlepszych warunków do kształcenia młodych umysłów, dla rozwoju ich wartości i osobowości.

 

Dziękuję Wam drodzy nauczyciele, że zajmujecie się nie tylko edukacyjną codzienną, ale i znajdujecie czas na ,inwestowanie w siebie’’, pokonując kolejne szczeble kariery zawodowej. Dzięki temu możemy poszczycić się wykształconą i w pełni profesjonalną kadrą nauczycielską.

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę wszystkim Państwu wielu sukcesów w życiu zawodowym, a przede wszystkim satysfakcji z wykonywania zawodu nauczyciela.

 

 

 

Wójt Gminy Oświęcim
/-/ Małgorzata Grzywa