Postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

Informacja dla stron postępowania o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Rozbudowa i przebudowa jezdni drogi powiatowej nr 1897K (ul. Porębska – Zaborze, ul. Wadowicka – Poręba Wielka) wraz z budową drogi dla pieszych, sieci kanalizacji deszczowej, sieci oświetlenia oraz przebudową i budową zjazdów i dojść do furtek oraz budową i przebudową infrastruktury technicznej w ramach inwestycji pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1897K ul. Porębskiej w Zaborzu” oraz „Przebudowa drogi powiatowej nr 1897K ul. Wadowickiej w Porębie Wielkiej”.

Pełnomocnik Inwestora przedstawił uzupełnienie Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia, w odpowiedzi na wezwanie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie. W związku z powyższym, informujemy strony postępowania o skierowaniu pism do organów opiniujących:

pismo do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie

pismo do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie

pismo do Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Zarząd Zlewni w Krakowie