Weź aktywny udział w wydarzeniach w naszej gminie

Weź aktywny udział w wydarzeniach w naszej gminie Wtorek, 16 kwietnia 2024 Nadchodzące miesiące będą bogate w wydarzenia kulturalne, sportowe i rekreacyjne w naszej gminie. Nie zabraknie również konkursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jubileuszów organizacji społecznych czy obchodów świąt państwowych.

Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę

Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę Poniedziałek, 6 listopada 2023 Jak zmieniała się gmina Oświęcim? Jak wyglądała przed wojną i w czasie jej trwania, u zarania wolnej Polski, a jak na przełomie tysiącleci? Chcielibyśmy zobaczyć te zmiany na zdjęciach. Interesują nas ludzie, miejsca i wydarzenia.

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim Wtorek, 30 kwietnia 2024 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie dotyczącej wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia „Opracowanie dokumentacji technicznej na wykonaną śluzę w lewym wale rzeki Soły w km 0+910” – LEGALIZACJA”.

Pobiegnij w III edycji wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim

Pobiegnij w III edycji wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim Wtorek, 30 kwietnia 2024 Wójt gminy Oświęcim zaprasza na III edycję charytatywnego wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim, które odbędzie się 23 czerwca br. na obiekcie sportowym LKS "Poręba" w Porębie Wielkiej.

Gminne Uroczystości rocznicy zakończenia II wojny światowej

Gminne Uroczystości rocznicy zakończenia II wojny światowej Wtorek, 30 kwietnia 2024 Zapraszamy na Gminne Uroczystości rocznicy zakończenia II wojny światowej, które odbędą się przy Pomniku Poległych i Pomordowanych Mieszkańców Poręby Wielkiej podczas I i II wojny światowej. Obchody: 8 maja br., godz. 10:00.

Zamknięcie ul. Centralnej w Stawach Monowskich

Zamknięcie ul. Centralnej w Stawach Monowskich Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Miejski Zakład Komunikacji spółka z o.o. w Oświęcimiu informuje, że planowane są prace drogowe na ul. Centralnej w Stawach Monowskich. Wszystkie kursy linii 1 do i z przystanku Stawy Monowskie Centrum zostaną skrócone do przystanku Włosienica Szkoła.

Utrudnienia w ruchu w związku z "Marszem Żywych"

Utrudnienia w ruchu w związku z Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 W dniu 6 maja 2024 r. (poniedziałek) na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau odbędzie się zgromadzenie "Marsz Żywych" w ramach Dni Pamięci o Holokauście. W ramach obchodów przewidziany jest przemarsz uczestników uroczystości ulicami Leszczyńskiej, Męczeństwa Narodów. W godzinach 8:00-15:00 nastąpi całkowite wstrzymanie ruchu na drogach powiatowych: ul. Leszczyńskiej i ul. Męczeństwa Narodów.

Rajd Rowerowy - Poznajemy Gminę

Rajd Rowerowy - Poznajemy Gminę Piątek, 26 kwietnia 2024 Zachęcamy do udziału w dobrze już znanym wydarzeniu sportowym i rekreacyjnym pn. Rajd Rowerowy- Poznajemy Gminę, które odbędzie się 8 czerwca br., w godzinach 8:00-16:00. Losowanie nagród odbędzie się po godzinie 17:00 na mecie w Harmężach podczas Święta Miodu 2024.

Rocznica zbrodni katyńskiej

Rocznica zbrodni katyńskiej Czwartek, 25 kwietnia 2024 Hołd ofiarom zbrodni katyńskiej, polskim jeńcom wojennym i więźniom zamordowanym w 1940 roku w Związku Sowieckim, oddano 25 kwietnia w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Oświęcimiu.

XXI Sołecki Bieg Przełajowy w Zaborzu

XXI Sołecki Bieg Przełajowy w Zaborzu Czwartek, 25 kwietnia 2024 25 maja br. w Zaborzu odbędzie się wydarzenie dla miłośników biegania, sportu i aktywności fizycznej - XXI Sołecki Bieg Przełajowy w Zaborzu.

archiwum wiadomości